31.07.2012.
Данас је започета изградња нове амбуланте Породичне медицинe Дома здравља Бијељина у Бањици.
Директор Дома здравља Бијељина Doc.dr sci.med. Златко Максимовић је изјавио да је рок за изградњу амбуланте сто дана,а да су главни инвеститори Министарство здравља и социјалне заштите(70%) и Општинска управа(30%). Вриједност инвестицијје је 119.000 км а амбуланта ће бити изграђена по свим стандардима.Такође је истакао посебан значај изградње амбуланти на рубним подручјима.