11.05.2026.
Конференција која се одржава од 11. до 13. маја 2026. године окупила је више од 400 учесника из цијеле Босне и Херцеговине, Србије, Хрватске и Словеније.
Посвећена је развоју професије медицинских сестара-техничара и унапређењу пружања сестринских услуга, а организована је у оквиру Пројекта јачања сестринства у Босни и Херцеговини, у сарадњи Министарства здравља и социјалне заштите Републике Српске, Федералног министарства здравства и Фондације фами, те уз подршку Владе Швајцарске.