28.08.2011.
Данас је Дом здравља Бијељина угостио делегацију општине Сопот. У делегацији су били и предсједник општине Сопот, као и директор сопотског дома здравља.
Гости су имали прилику да виде простор и опрему наше установе, а нарочито су се инересовали за организацију рада, кадровску структуру и обим здравствене заштите коју установа пружа становништву.
Предсједник општине Сопот, Живорад Милосављевић, је био импресиониран простором и организацијом установе, истичући да се изузетно ријетко у нашем региону може видјети здравствена установа која ради на овако високом нивоу, а посебно у вријеме тешке економске кризе.