07.06.2011.
У периоду од 2. до 6. јуна на Мраковици одржан је IX симпозијум медицинских сестара и техничара УМСИТ-а регије Бања Лука.
Током симпозијума размијењене су информације везане за стручни рад, научна истраживања, нове идеје и технологије, а све у циљу унапређења рада медицинских сестара и техничара. Активно учешће на симпозијуму узело је и 10 медицинских сестара из Дома здравља Бијељина. О квалитету њихових излагања свједочи и одлука научно-наставног одбора да директору Дома здравља Бијељина додијели захвалницу зато што је омогућено њихово учешће у оволиком броју.