08.02.2011.
Данас је компанија M:tel донирала вриједну опрему Служби хитне медицинске помоћи Дома здравља Бијељина.
У комплету опреме су 2 ЕКГ апарата, 2 дефибрилатора, 4 отоскопа и руксака са комплетном опремом за реанимацију.
Уручујући опрему, генерални директор компаније M:tel Предраг Ћулибрк је рекао:
-Спашавање људских живота је задатак са којим се свакодневно сусреће служба хитна помоћи. Да бисмо им олакшали рад, одлучили смо да донацију овога пута уручимо управо њима.
На донацији се у има запослених, али и у име корисника услуга Дома здравља Бијељина, захвалио директор Dr Златко Максимовић