27.08.2010.
Данас је започета изградња нове амбуланте породичне медицине у Батковићу, која је у саставу Дома здравља Бијељина.
Према, ријечима директора Дома здравља др Златка Максимовића објекат у коме је сада амбуланта је у јако лошем стању и није економски оправдано улагати у његову реконструкцију те је одлучено да се изгради нови. Вриједност радова је 70.000 км, а рок за завршетак је 60 дана.