05.07.2010.
Награда „Најменаџер југоисточне и средње Европе“ за област здравства додијељена директору Дома здравља Бијељина, Dr Златку Максимовићу.
Ми у Дому здравља Бијељина сматрамо да наши суграђани заслужују најбољу здравствену заштиту и све чинимо како бисмо то постигли. Ово признање схватамо као потврду да смо на добром путу, путу који води ка оставрењу зацртаног циља и на нама је сад да наставимо даље, што ћемо и учинити, изјавио је приликом додјеле признања Dr Златко Максимовић.