25.05.2010.
У понедељак су запослени у Дому здравља Бијељина обиљежили крсну славу ове установе, Свети Ћирило и Методије.
Након ломљена славског колача, епископ Василије пожелио је успех запосленима.
-Желим да вам Бог подари да што боље живите, а живјећете боље уколико будете у заједништву једни са другима радили на свеопштем добру – рекао је владика Василије, подсјетивши на учење Ћирила и Методија, који су учили да „лијечећи тијело, лијечи се и душа људска“.