20.01.2010.
Данас је екипа љекара Дома здравља Бијељина у просторијама манастира Светог Василија Острошког обавила превентивне прегледе дјеце са посебним потребама.
Акција је организована у сарадњи са Братством и сестринством Пресвете Богородице Тројеручице. Дјецу која нису могла данас да дођу на преглед, љекари ће посјетити у њиховим кућама.