06.12.2009.
Повеља за успјешну организацију здравствене службе додијељена је директору Дома здравља Бијељина Mr sci.med. Dr Златку Максимовићу.
На свечаној скупштини Коморе доктора медицине Републике Српске, одржамој у Бањалуци, уручене су традиционалне годишње награде најистакнутијим медицинским радницима, који су у протеклој години својим ангажовањем допринијели развоју у области здравства.
Повеља за успјешну организацију здравствене службе додијељена је директору Дома здравља Бијељина Mr sci.med. Dr Златку Максимовићу.