16.10.2009.
Министарство здравља РС одобрило је 365.000 КМ за изградњу пет нових амбуланти породичне медицине на подручју Бијељине.
Директор Дома здравља Бијељина, доктор Златко Максимовић каже да је то наставак успјешне сарадње између ове здравствене установе и ресорног министарства, у циљу боље здравствене заштите грађана.
- Дому здравља недостаје простор и због тога је ова инвестиција изузетно важна, јер ће омогућити нормалан рад за десет тимова породичне медицине у двије смјене. Добром организацијом рада у протеклих годину дана у великој мјери смо смањили гужве, док ћемо са пет нових амбуланти додатно побољшати квалитет здравствених услуга за наше пацијенте, изјавио је Максимовић.