11.10.2009.
Поводом Свјетског дана менталног здравља, 7-ог октобра, и годину дана рада Центра за ментално здравље, Дом здравља Бијељина је у сарадњи са Друштвом доктора медицине – подружница Бијељина организовао предавање са сљедећим темама и пре
- „Нови концепти у суицидологији“ – Prof. dr Милан Новаковић, неуропсихијатар, Центар за ментално здравље, Дом здравља Бијељина;
- „Рад у центру за ментално здравље“ – Dr Весна Деспотовић, психијатар, Центар за ментално здравље, Дом здравља Бијељина;
- „Психодијагностика у центру за ментално здравље“ – Зорица Насковић, клинички психолог, Центар за ментално здравље, Дом здравља Бијељина.