11.08.2009.
Поводом славе Општине Бијељина, Дом здравља Бијељина је добио највеће признање, Златну медаљу „Кнез Иво од Семберије“, за изузетан допринос у области здравства на подручју Општине.
Током протекле године здравствена заштита на подручју општине Бијељина је подигнута на знатно виши ниво што је првенствено резултат ангажовања запослених у Дому здравља.