18.07.2009.
Директор Дома здравља Бијељина Mr sci. med. dr Златко Максимовић присуствовао је тродневном предавању у Источном Сарајеву, одржаном од 25. до 27. јуна, а у организацији Министарства здравља и социјалне заштите Републике Српске.
Тема предавања је „Едукација из менаџмента и професионалног развоја директора домова здравља“ и представља дио пројекта јачања здравственог сектора. Испред Министарства здравља и социјалне заштите скупу је присуствовао Dr Гордан Јелић, помоћник министра и директор јединице за координацију пројеката (PCU).