04.06.2009.
У дому здравља Бијељина је току реализација пројекта 'Увођење апликативног софтвера за праћење пословања и софтвера за обрачун плата' који спроводи Министарство здравља.
После обуке коју су прошли запослени у Економско-финансијској служби, почела је тестна фаза примјене 'апликативног софтвера'. Обука је спроведена у Бања Луци у згради владе.