12.05.2009.
Дом здравља Бијељина и фармацеутска кућа Галеника су организовали тродневно студијско путовање у Опатију за 50 од укупно 105 доктора ове здравствене установе.
У пријатном амбијенту представници Галенике су упознали љекаре са својим новим препаратима на тржишту који би требало да прошире могућности лијечења. С друге стране, доктори су искористили прилику да у контакту са фармацеутима искажу своја искуства у терапији и да дају понеку сугестију. Оваква сарадња и размјена искустава доктора и фармацеута има за циљ повећање ефикасности лијечења и наставиће се и у будућности.