03.04.2009.
Седмицу прије обиљежавања Свјетског дана здравља Дом здравља Бијељина посвећује најмладјима.
Тим поводом педијатри и стоматолози ове здравствене установе посјећују бијељинске вртиће. Осим што ће прегледати дјецу, љекари ће у разговору са васпитачима и малишанима покушати да утичу на стварање позитивних животних навика.
Јуче и данас су екипе Дома здравља посјетиле све објекте вртића „Чика Јова Змај“.