19.09.2012.
Данас је у присуству градоначелника Бијељине Миће Мићића,помоћника министра здравља и социјалне заштите др Милана Латиновића, бројних званица и становника Црњелова отворена новоизграђена амбуланта породичне медицине у Доњем Црњелову.
Према ријечима директора Дома здравља Бијељина, доцента др Златка Максимовића овај пројекат је реализован јер мјештани највећег семберског села заслужују да имају најквалитетнију и увијек доступну здравствену заштиту.
Амбуланта је изграђена и опремљена средствима Дома здравља, Министарства здравља и Градске управе.
Иначе, ово је двадесета новоотворена амбуланта у протекле четири године.