03.10.2012.
Ових дана се обиљежава Свјетска недеља дјетета те је тим поводом Дом здравља Бијељина у вртићу „Чика Јова Змај“ организовао превентивне прегледе дјеце у узрасту од 5 година.
Дјецу су прегледали педијатар и стоматолог, контролисан је развој кичменог стуба, стопала, развој вилица, стање зуба, те навике дјеце како у исхрани тако и у одржавању личне хигијене. Констатовано је да велики број дјеце има равна стопала која би морала да се коригују ношењем адекватне обуће.