09.09.2013.
VII спортске игре радника у здравству Републике Српске одржане су у Теслићу од 4. до 8. септембра 2013. године.
Била је то прилика за дружење и рекреацију здравствених радника из цијеле Републике Српске, који су се и ове године масовно одазвали. Међу 26 екипа била је и екипа Дома здравља Бијељина са 50 учесника, који су ове године колекцији додали трофеје за прво мјесто у куглању за жене и друго мјесто у кошарци за жене. Ипак, на првом мјесту, као и увијек, су лијепе успомене које су радници понијели и са ових сусрета.