16.05.2014.
Дом здравља Бијељина обавјештава становништво града Бијељина
Дом здравља Бијељина обавјештава становништво града Бијељина да је услед елементарне непогоде-поплаве, данас око 13.30 часова, прилаз Служби хитне медициинске помоћи из правца центра града кроз улицу Николе Тесле и Српске војске блокиран, као и из правца Пучила.
Једини слободан прилаз Дому здравља Бијељина и Служби хитне медицинске помоћи је кроз улицу Галац и улицу Николе Спасојевића.