07.07.2014.
Удружења педијатара Србије и Републике Српске и Српско лекарско друштво традиционално, сваке године, организују Видовданске сусрете педијатара, Ове године скуп је одржан на Видовдан у Шапцу, а предавања еминентних стручњака из ове области медицине су слушале бројне колеге са обје стране Дрине.
Дом здравља Бијељина су на посебан начин представили директор Доц.др Златко Максимовић и др Снежана Перић, начелник Службе за специјалистичке консултације из педијатрије. Др Перић је имала изузетно запажена предавања из области неонатологије.