Дом здравља
Анкета
Да ли сте изабрали породичног љекара!
|
Почела градња дијагностичког центра
09.10.2014.
У кругу Дома здравља Бијељина почела је изградња новог објекта намјењеног за смјештај дијагностичког центра ове установе.
„Данас започињемо изградњу објекта површине три стотине квадратних метара у коме ће по завршетку градње бити смјештена наша радиолошка и ултразвучна дијагностика. На тај начин ћемо бити у могућности да се иселимо из неусловних просторија које су у диобном билансу припале Општој болници „Свети Врачеви", а са друге стране добићемо просторије које ће задовољавати све изузетно захтјевне услове за пружање ове врсте услуга", изјавио је директор Дома здравља Бијељина доц.др Златко Максимовић. Начелник Одјељења за друштвене дјелатности Града Бијељина, Славко Башић је похвалио овај пројекат истичући да ће ово пуно значити корисницима услуга Дома здравља Бијељина који ће све услуге моћи добити на једном мјесту.
|
Вијести
• Стручно предавање „Периферна венска катетеризација – теорија и пракса у служби пацијената“
• Предавање за запослене у ОДС "ЕЛЕКТРО-БИЈЕЉИНА" а.д. Бијељина: „Правилна припрема пацијента – кључ квалитетне лабораторијске дијагностике“ • Свјетски дан свјесности о злостављању старијих особа и борбе против агеизма • Одржано стручно предавање о имунизацији • Твоје тијело, твоја снага: Како да растеш здраво и право • Поступак код уједа крпеља у педијатријској пракси: Клинички водич за амбуланту • Сачувајмо здраве осмиjехе: Одржано предавање о оралној хигијени и правилној исхрани у ПУ „Јеленко“ • Одржана континуирана едукација за медицинске сестре-техничаре свих здравствених служби Дома здравља Бијељина • Одржано стручно предавање "Рехабилитација пацијената са мултиплом склерозом" • Херојска акција доктора и техничара Службе хитне медицинске помоћи Дома здравља Бијељина
Вријеме
|