02.07.2015.
Делегација Дома здравља из Лознице на челу са др Зораном Николићем, директором ове установе били су данас у посјети Дому здравља Бијељина.
Приликом радног састанка гостију из Лознице са доц. др Златком Максимовићем и сарадницима, размјењена су искуства и истакнута је обострана воља за сарадњу на заједничким пројектима ове двије установе а све у циљу унапређења квалитета рада и повећања задовољства пацијената.
На крају посјете, директор Дома здравља Бијељина је обишао и упознао колеге из Лознице их са начином функционисања организационих јединица установе.