22.09.2015.
Делегација из Дома здравља и Болнице Брчко дистрикта на челу са директорима били су у посјети данас Дому здравља Бијељина.
Директор Дома здравља Бијељина је обишао и упознао колеге из Брчког са начином функционисања организационих јединица установе.
Приликом радног састанка гостију из Брчког са доц. др Златком Максимовићем и сарадницима, размјењена су искуства и истакнута је обострана воља за сарадњу на заједничким пројектима ове двије установе а све у циљу унапређења квалитета рада и повећања задовољства пацијената.