28.12.2015.
У Центру за ментално здравље Дома здравља Бијељина, данас је одржана изложба радова корисника овог центра.
Ради се о радовима који су дјело корисника нашег центра, који су они израдили у току терапијског процеса. У свом раду користимо више врста терапија, психофармацима као дио биолошке терапије, психотерапијске технике, социотерапијском, односно окупационом терапијом. Окупациона терапија у нашем центру функционише већ дужи низ година и показује да је то можда најважнији вид терапије.
Изложба има хуманитарни карактер, све радове је могуће купити по симболичној цијени и прикупљени новац је у потпуности намјењен пацијентима.