25.05.2016.
Запослени у Дому здравља Бијељина заједно са својим гостима међу којима су били министар здравља и социјалне заштите др Драган Богданић и директор Фонда здравственог осигурања Дарко Томаш су јуче свечано обиљежили крсну славу установе, Свети Ћирило и Методије.
Кум славе је био бијељински психијатар, др Петко Грубач. Након ломљења славског колача у присуству бројних званица, запослени и гости су наставили дружење уз свечани ручак.