24.05.2017.
Запослени у Дому здравља Бијељина заједно са својим гостима данас су свечано обиљежили крсну славу установе, Свети Ћирило и Методије.
Кум славе је био градоначелник Града Бијељина, Мићо Мићић, који је био одсутан из оправданих разлога, а церемонији је присуствовао Шеф кабинета градоначелника Миле Пејчић. Након ломљења славског колача у присуству бројних званица, запослени и гости су наставили дружење уз свечани ручак.