13.02.2012.
Поводом обиљежавања Крсне славе, Света три Јерарха, Општинска борачка организација Бијељина своје највеће признање Медаљу Општинске борачке организације Бијељина је додијелила Дому здравља Бијељина
за допринос у раду на заштити права и интереса породица погинулих бораца, ратних војних инвалида и демобилисаних бораца, те за допринос у унапређењу њиховог материјалног положаја и социјалне сигурности.
Дом здравља Бијељина ће и убудуће посебну пажњу посветити задовољењу потреба борачких категорија.