26.03.2012.
Мирко Шаровић, министар спољне трговине и економских односа Босне и Херцеговине, посјетио је Дом здравља Бијељина.
Том приликом се упознао са просторним и кадровским капацитетима наше установе, као и са плановима за даље унапређење квалитета рада.