03.07.2012.
Данас је у посјету Дому здравља Бијељина дошао градоначелник Лознице са својим сарадницима за здравство.
Након обиласка наше установе, градоначелник Лознице, господин Видоје Петровић је истакао да је ово што је данас видио примјер добре праксе и нада се да ће нешто од тога успјети да примијене у Дому здравља у свом граду. Такође, данашљу посјету види и као начин да се успостави још један вид сарадње између наша два града.
Директор Дома здравља Бијељина, доцент др Златко Максимовић, је рекао да као што нам је задовољство да будемо домаћини оваквим делегацијама, исто тако се радујемо да и ми одемо у друге средине како би научили нешто корисно. С тим у вези, ускоро ћемо узвратити посјету Лозници.